Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο ο συνδυασμός της Συμπαράταξης Λαρισαίων

0

Υποβλήθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου στο Πρωτοδικείο Λάρισας και μια ημέρα πριν την λήξη της προθεσμίας, οι σχετικές δηλώσεις και όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά  για τη συμμετοχή της «Συμπαράταξης Λαρισαίων» στις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαϊου.

Το ψηφοδέλτιο Νίκης της «Συμπαράταξης Λαρισαίων», είναι ανανεωμένο ενώ σ΄ αυτό αποτυπώνεται και η μεγάλη διεύρυνση του συνδυασμού μας, επιβεβαιώνοντας έτσι το χαρακτήρα της «Συμπαράταξης» ως γνήσιας αυτοδιοικητικής κίνησης. Στο ψηφοδέλτιο μας μετέχουν συνδημότητες ανεξαρτήτως πολιτικής προέλευσης που τους ενώνει η διάθεση για προσφορά και η θέλησή τους να εργαστούν για το Δήμο μας, με ήθος και ανιδιοτέλεια.

Στην «Συμπαράταξη Λαρισαίων» συμμετέχουν ενεργοί συμπολίτες μας, απ΄ όλα τα κοινωνικά στρώματα, τις επαγγελματικές ομάδες, απο συλλογικότητες και φορείς.

Από το συνδυασμό μας θα προκύψει με την ψήφο των πολιτών μια ισχυρή ομάδα που θα εργαστεί αδιάκοπα σε όλα τα επίπεδα αρμοδιοτήτων του Δήμου μας. Για μία πόλη για τον Άνθρωπο. Για να κάνουμε τη Λάρισα πρώτο περιφερειακό πόλο ανάπτυξης.

Ειδικότερα, κατατέθηκαν υποψηφιότητες για το Δημοτικό Συμβούλιο και για τις κοινότητες της Λάρισας, της Γιάννουλης, της Φαλάνης και της Τερψιθέας. Την ίδια ώρα σεβόμενοι τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά των μικρών τοπικών κοινωνιών (με λιγότερους απο 1000 κατοίκους) η Συμπαράταξη Λαρισαίων θα υποστηρίξει ανεξάρτητα ψηφοδέλτια όπου αυτά κατατεθούν.

Είμαστε περήφανοι για το ψηφοδέλτιο μας. Είναι ψηφοδέλτιο νίκης, δουλειάς και συνέχειας. Είμαστε σίγουροι ότι εκφράζει μια μεγάλη κοινωνική πλειοψηφία που στηρίζει τις προσπάθειές μας στο Δήμο Λαρισαίων. Η κοινωνική δυναμική που απηχεί ο συνδυασμός της Συμπαράταξης Λαρισαίων, είμαστε αισιόδοξοι ότι θα μας δώσει την ευκαιρία, με ισχυρή εντολή την πρώτη Κυριακή, να συνεχίσουμε απρόσκοπτα το έργο μας στο Δήμο.

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗΣ

ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης

1          ΑΠΡΙΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2          ΜΠΛΑΝΑ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3          ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4          ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

5          ΤΣΙΑΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6          ΧΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Κοιλάδας

1          ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2          ΛΑΒΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας

1          ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

2          ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ

3          ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4          ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5          ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6          ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7          ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

8          ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9          ΓΕΛΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

10        ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

11        ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12        ΓΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

13        ΓΚΟΥΓΚΛΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

14        ΓΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15        ΓΚΡΙΜΠΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

16        ΔΑΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17        ΔΑΦΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

18        ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19        ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20        ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

21        ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΠΛΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

22        ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23        ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΕΡΒΕΝΗ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

24        ΚΑΛΟΥΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25        ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

26        ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

27        ΚΑΦΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28        ΚΑΦΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΗΣΗ

29        ΚΟΛΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

30        ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

31        ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΑΓΟΡΗ (ΡΕΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

32        ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

33        ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΩΜΑ

34        ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

35        ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36        ΜΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

37        ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38        ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39        ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40        ΜΟΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

41        ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΦΕΝΤΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

42        ΜΠΑΤΖΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

43        ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

44        ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ (ΑΙΜΙΛΙΟΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

45        ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

46        ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

47        ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

48        ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΚΩΝΤΣΑΝΤΙΝΟΥ

49        ΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

50        ΠΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

51        ΠΡΙΦΤΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΖΩΗ

52        ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

53        ΣΑΠΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΛΕΑΡΧΟΥ

54        ΣΚΑΝΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

55        ΣΟΥΛΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

56        ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

57        ΤΑΚΑΛΟΥ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

58        ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

59        ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

60        ΤΣΑΠΟ ΑΝΤΟΝΕΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ

61        ΤΣΕΚΟΥΡΑ  ΖΑΧΑΡΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

62        ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

63        ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

64        ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ

65        ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

66        ΨΑΡΡΑ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Κοινότητα Γιάννουλης

1          ΒΡΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2          ΓΙΑΜΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

3          ΘΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4          ΘΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5          ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6          ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7          ΠΙΤΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8          ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9          ΣΟΥΡΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10        ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11        ΧΥΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Φαλάνης

1          ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2          ΓΩΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3          ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗ ΜΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4          ΚΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5          ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6          ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

7          ΚΟΥΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8          ΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9          ΝΤΟΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10        ΣΙΟΥΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11        ΣΙΩΜΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα 1ου Δημοτικού Διαμερίσματος Λάρισας

1          ΑΠΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2          ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3          ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4          ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5          ΓΚΙΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6          ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7          ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

8          ΚΑΡΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9          ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10        ΜΟΥΣΙΑΝΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11        ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12        ΝΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13        ΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

14        ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΙΟΥΡΙΟΥ

15        ΡΟΥΜΠΙΕ ΛΑΓΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

16        ΤΖΙΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17        ΦΛΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα 2ου Δημοτικού Διαμερίσματος Λάρισας   

1         ΒΑΡΒΑΡΕΣΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2          ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3          ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4          ΓΚΑΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5          ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6          ΔΟΥΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7          ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

8          ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9          ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10        ΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΠΟΥΡΟΤΖΙΚΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11        ΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12        ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13        ΠΑΖΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΖΙΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14        ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15        ΣΕΪΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16        ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

17        ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα 3ου Δημοτικού Διαμερίσματος Λάρισας

1          ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

3          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

4          ΓΚΟΥΒΕΡΗ ΚΟΡΩΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5          ΖΕΒΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

6          ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

7          ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8          ΚΙΒΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9          ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΗΛΙΑ

10        ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11        ΠΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12        ΣΤΑΜΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΕΤΡΟΥ

13        ΤΖΙΟΤΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

14        ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15        ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

16        ΤΣΙΤΣΙΩΝΑ ΜΠΑΜΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17        ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα 4ου Δημοτικού Διαμερίσματος Λάρισας

1          ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ

2          ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4          ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

5          ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΙΩΑΝΝΗ

6          ΚΙΣΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7          ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8          ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9          ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

10        ΜΠΑΧΑΤΙΡΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΚΕΙΜ

11        ΝΑΛΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12        ΝΤΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14        ΡΑΪΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15        ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16        ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17        ΦΩΤΑΚΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Τερψιθέας

1          ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2          ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ  ΓΑΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3          ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4          ΜΙΓΔΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5          ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΣΒΑΡΝΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6          ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7          ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

8          ΤΖΙΛΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Σχόλια απενεργοποιημένα.

Powered by themekiller.com